Vi hjælper gerne: 71 99 48 42 (9:00 - 15:30)
New product
Berig dit hjem eller udendørsområder med denne LED bordlampe, der kombinerer funktionalitet og stil i en kompakt og moderne pakke. Uanset om den bruges som en læselampe i stuen eller til at oplyse en hyggelig aften på terrassen, vil dens features overgå dine forventninger.
Denne lampe er tilgængelig i en attraktiv lyseblå farve, hvilket tilføjer et moderne touch til ethvert rum. Farven fungerer perfekt indendørs såvel som udendørs, og komplimenterer både neutrale og livlige farvetemaer.
Perfekt til både indendørs og udendørs brug. Placer den på dit skrivebord til studier eller arbejde, eller tag den med ud til en behagelig aften på altanen eller terrassen. Det genopladelige batteri sikrer, at du ikke er afhængig af stikkontakter, mens den robuste IP54 konstruktion gør den modstandsdygtig over for vejrets luner.
Opgrader din belysning med denne multifunktionelle og stilfulde LED bordlampe, som er designet til at bringe lys og liv ind i dine omgivelser.
Lyset | |
---|---|
Kulør | CCT (Varm til Kold Hvid) |
Varm hvid kulør | 3000K |
Neutral hvid kulør | 4500K |
Kold hvid kulør | 6000K |
Dæmpbar | Ja - Læs mere om LED dæmpning her. |
Lysstyrke | 500 lumens |
RA | >= 80 |
Dimensioner | |
---|---|
Højde | 380 mm. |
Diameter | 100 mm. |
Materiale | Metal |
IP klassifikation | IP54 |
Effekt & spænding | |
---|---|
Forbrug | 5W |
Spændingsinterval | AC:200-240V |
Guld, touch dæmpbar, CCT, IP20
45W, til forspiring af frø, 50 x 50 cm, 1,8 meter ledning
Til LED panel, passer til Troldtekt uden tilpasning, hvid kant
Calida Nano
Sort, IP54 udendørs bordlampe, touch dæmpbar, model mini
Calida Mini
Calida Mini
Hvid, IP54 udendørs bordlampe, touch dæmpbar, model mini
Hvid, IP54, touch dæmpbar, model mini
Champagne/Guld, IP20, touch dæmpbar, model mini
4 pladser, trådløs opladning
Sort, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
Hvid, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
Sølv, touch dæmpbar, CCT, IP20
Guld, IP54 Inde/udendørs, touch dæmpbar
Sort, dæmpbar, IP54 udendørs
Sort, IP20, touch dæmpbar, model mini
Sort, touch dæmpbar, CCT, IP20