Vi hjælper gerne: 71 99 48 42 (9:00 - 15:00)
Ny
Stilfuld og holdbar Corten 11W havelampe, der er designet til at tilføje et elegant touch til din have eller indkørsel.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 1600 lumens |
| Spredning | 360 grader |
| RA | >= 85 |
| Forventet levetid L80 | 50.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 400 mm. |
| Diameter | 85 mm. |
| IP klassifikation | IP65 |
| Temperatur | -10 / +40 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 11W |
| Spænding | 230V |
| Energimærke | D (A-G) |
45 cm, IP44 udendørs, E27 fatning, uden lyskilde
45 cm, IP44 udendørs, PIR sensor, E27 fatning, uden lyskilde
80 cm, IP44 udendørs, E27 fatning, uden lyskilde
80 cm, IP44 udendørs, PIR sensor, E27 fatning, uden lyskilde
110 cm, IP44 udendørs, PIR sensor, E27 fatning, uden lyskilde