Vi hjælper gerne: 71 99 48 42 (9:00 - 15:00)
23647-0
Ny
Pæren passer til alle E27 sokler (stor standard skrue fatning)
Et perfekt valg til en lyskæder, lysekrone, væglamper, bordlamper, gulvlamper, sengelamper og loftlamper. Kan også anvendes i lyskæder med E27 fatning, som typisk bruges til party eller julebelysning.
Pæren passer til alle E27 sokler (stor standard skrue fatning)
Et perfekt valg til en lyskæder, lysekrone, væglamper, bordlamper, gulvlamper, sengelamper og loftlamper. Kan også anvendes i lyskæder med E27 fatning, som typisk bruges til party eller julebelysning.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | Varm hvid |
| Varm hvid kulør | 2700K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 50 lumens |
| Spredning | 270 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 20.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Fatning | E27 |
| Højde | 85 mm. |
| Diameter | 45 mm. |
| Materiale | Glas |
| IP klassifikation | IP32 |
| Temperatur | -10 / +40 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 1W |
| Spænding | 230V |
| Energimærke | F (A-G) |