Vi hjælper gerne: 71 99 48 42 (9:00 - 15:00)
Oplev en farverig belysningsoplevelse med vores 5m RGBIC Neon Flex LED sæt, som tilbyder fleksibel og dynamisk belysning til ethvert rum gennem USB-tilslutning.
Med dette 5m RGBIC Neon Flex LED sæt kan du skabe en unik og stemningsfuld belysning, der passer perfekt til enhver lejlighed.
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | RGBIC |
| Kompatibel app | LotusLamp X |
| Dimensioner | |
|---|---|
| IP klassifikation | IP20 |
| Temperatur | -20 / +60 °C |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 3W |
| Spænding | 5V DC USB |
| Data | |
|---|---|
| Kompatibel app | LotusLamp X |
| Yderligere bemærkninger | Roll: 5 meters. |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Brugervejledning | Se dokumentet |

V-Тac stræber efter at være blandt de førende inden for udvikling og udbredelse af energivenlige produkter. Inden for LED er V-Tac den 3 største LED producent i Europa.
V-Tac har ry for at være et af de mest pålidelige mærker på markedet. De tilbyder LED-produkter af fremragende kvalitet. Udover LED produktet dækker deres sortiment af energibesparende produkter og Solceller og varmepumper.
V-Tac er en europæisk virksomhed med hovedsæde i London.
Officiel distributør
Vi er den officielle distributør i Norden. Derfor køber du direkte fra "kilden" når du køber et V-tac produkt hos os - det sikrer dig hurtig og god service i alle henseender.
Europas 3 største LED producent
Udover at være udbredt i Skandinavien har V-Tac vundet stort indpas i Syd Europa. Bl.a lande som Italien, Frankrig og Spanien har taget V-tag til sig. V-Tac er tilstede i over 70 lande, hvilket sikrer dem en position som Europas 3 største LED producent.


USB, Bluetooth app, fjernbetjening
USB, Bluetooth app, fjernbetjening, inkl. montage, 7x15 neonflex
5V USB, 50 LED, klar ledning, fjernbetjening + bluetooth
5V USB, 50 LED, grøn ledning, fjernbetjening + bluetooth
5V USB, 100 LED, klar ledning, fjernbetjening + bluetooth
5V, IP20, 100 LED, grøn ledning, fjernbetjening + bluetooth, USB
Inkl. controller og fjernbetjening, 60 LED pr. meter
USB, Vævet reb, Bluetooth App, fjernbetjening, Komplet sæt
USB, IP20, Komplet sæt, vævet reb, Bluetooth App, fjernbetjening
9 lysskinner, Vægmonteret, Bluetooth app, USB