Vi hjælper gerne: 71 99 48 42 (9:00 - 15:00)
Enkel, stilren og smart LED bordlampe i sort og med 3-step Touch dim på lampen fra Nielsen Light. Leveres med indbygget mobil lader, så du blot kan ligge mobilen på lampens fod, og så oplader den trådløst.
Leveres med bevægelig arm, for nem retningsbestemt belysning.
Kompatibel med følgende (QI) mobiltelefoner:
Lampen leveres klar til brug med 1,5 meter ledning og Adapter/stikprop.
Enkel, stilren og smart LED bordlampe i sort og med 3-step Touch dim på lampen fra Nielsen Light. Leveres med indbygget mobil lader, så du blot kan ligge mobilen på lampens fod, og så oplader den trådløst.
Leveres med bevægelig arm, for nem retningsbestemt belysning.
Kompatibel med følgende (QI) mobiltelefoner:
Lampen leveres klar til brug med 1,5 meter ledning og Adapter/stikprop.
| Lyset | |
|---|---|
| Dæmpbar | Ja - Læs mere om LED dæmpning her. |
| Spredning | 100 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| CCT kulør | 3000/4500/6500K |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Materiale | Metal |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Spænding | 230V |
| Energimærke | E (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| CCT kulør | 3000/4500/6500 |
| Producent | Nielsen Light |
| Farve på diode | CCT |
| Tilsvarer glødepære | 60W |
| Længde på ledning | 1,5 meter |
| Farve | Sort - mat |
| Lyskilde inkluderet? | Ja |
| Dæmpningstype | Indbygget Dæmper |
NIELSEN LIGHT er et stærkt varemærke med fokus på veldesignede produkter i god kvalitet til overraskende lave priser!
Vores dygtige og erfarne medarbejdere har siden 1995 spottet trends og nye tendenser indenfor belysning, og NIELSEN LIGHT udvikler ideer og nye lamper i eget navn, ligesom firmaet samarbejder med dygtige designere og producenter for at sikre, at forbrugeren får gode og spændende produkter at vælge imellem, når de skal handle belysning.