Vi hjælper gerne: 71 99 48 42 (9:00 - 15:00)
Denne A5 LED skrivebordslampe i Sort, er en prisvenlig lampe til dig der blot ønsker en pæn lampe til en go pris. Du kan justere den i højden og den har afbryder direkte på foden. Perfekt til børneværelset og til de små skriveborde på hjemme kontoret.
Denne A5 LED skrivebordslampe i Sort, er en prisvenlig lampe til dig der blot ønsker en pæn lampe til en go pris. Du kan justere den i højden og den har afbryder direkte på foden. Perfekt til børneværelset og til de små skriveborde på hjemme kontoret.
| Lyset | |
|---|---|
| Varm hvid kulør | 3000K |
| Dæmpbar | Nej |
| Lysstyrke | 220 lumens |
| Spredning | 100 grader |
| RA | >= 80 |
| Forventet levetid L80 | 30.000 timer |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 316 mm. |
| Bredde | 126 mm. |
| Dybde | 126 mm. |
| IP klassifikation | IP20 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 2.5W |
| Spænding | 230V |
| Energimærke | G (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Fatningstype | LED MODUL |
NIELSEN LIGHT er et stærkt varemærke med fokus på veldesignede produkter i god kvalitet til overraskende lave priser!
Vores dygtige og erfarne medarbejdere har siden 1995 spottet trends og nye tendenser indenfor belysning, og NIELSEN LIGHT udvikler ideer og nye lamper i eget navn, ligesom firmaet samarbejder med dygtige designere og producenter for at sikre, at forbrugeren får gode og spændende produkter at vælge imellem, når de skal handle belysning.