Vi hjælper gerne: 71 99 48 42 (9:00 - 15:00)
33052-0
Ny
| Lyset | |
|---|---|
| Kulør | CCT (Varm til Kold Hvid) |
| Dæmpbar | Ja - Læs mere om LED dæmpning her. |
| Lysstyrke | 600 lumens |
| Spredning | 40 grader |
| RA | >= 95 |
| Dimensioner | |
|---|---|
| Højde | 41 mm. |
| Diameter | 90 mm. |
| Hulstørrelse | 680 mm. |
| Materiale | Plast / Aluminium |
| IP klassifikation | IP44 |
| Effekt & spænding | |
|---|---|
| Forbrug | 8W |
| Spænding | 230V |
| Spændingsinterval | AC: 230V, 50/60Hz |
| Energimærke | G (A-G) |
| Data | |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Dokumentation | |
|---|---|
| Brugervejledning | Se dokumentet |
| Brugervejledning | Se dokumentet |
| Brugervejledning | Se dokumentet |
| Brugervejledning | Se dokumentet |
Hul: Ø7,5 cm, Mål: Ø8,5 cm, Hvid kant
Roterbar, Hul: Ø6,8 cm, Mål: Ø8,3 cm, Hvid kant
Hul: Ø7,5 cm, Mål: Ø8,5 cm, Hvid kant
Hul: Ø5,5 cm, Mål: Ø5,2 cm, Hvid
Hul: Ø7,5-12,5 cm, 3 timers batteri, hvid
Hul: Ø7,5-12,5cm, 3 timers batteri, Sort
12V/24V, Hul: Ø4,2 cm, Mål: Ø5,2 cm, 2,2 cm høj
12V/24V, Hul: Ø7-8 cm, Mål: Ø8,4 cm, 4 cm høj
Hul: Ø4,4 cm, Mål: Ø5,2 cm, 25° spredning, 1m ledning
Hul: Ø4,2 cm, Mål: Ø5,2 cm, 25° spredning, 2m ledning